• Фото автораЧернівецький ліцей №1 ⠀

Екскурсія учнів до національної акціонерної страхової компанії "Оранта"

Що може бути кращим, ніж засвоювати теоретичні знання на практиці?

Саме тому для закріплення теми "Страхування" учні 9-А класу разом з учителем фінансової грамотності Галиною Крамскою провели екскурсію до національної акціонерної страхової компанії "Оранта" у місті Чернівці. Начальник відділення Кольцюк Вікторія Андріївна розповіла про історію розвитку компанії та всі види страхових послуг, які тут можна отримати. Вона терпляче відповіла на наші численні запитання)) зацікавила учнів актуальними для їхнього віку видами страхування щоб почувати себе впевненими та захищеними, дала розуміння того, наскільки для кожного з нас в цей важкий час важлива підтримка, що дає нам відчуття свободи для повноцінного сучасного життя, щоб ми могли без перешкод планувати майбутнє саме таким, яким ми його бачимо.

Підвищуємо свою фінансову грамотність!

Останні пости

Дивитися всі