top of page
  • Фото автораЧернівецький ліцей №1 ⠀

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики


ВІТАЄМО!!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Батт Данило – 6-А – І місце – Онуфрійчук Т.В.

Марценюк Олексій – 6-Б – ІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Гуцул Артемій – 6-Б – ІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Бобкович Віра – 6-Б – ІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Хомік-Николайчук Олександр - 6-Б - ІІ місце - Онуфрійчук Т.В.

Бобилева Валерія – 6-Б – ІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Андрієш Вероніка – 6-Б – ІІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Хулмурзаєв Володимир – 6-Б – ІІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Ціпіньо Тимур – 7-А – І місце – Нікітіна О.М.

Скутар Марія – 7-Б – І місце – Виклюк Н.В.

Антонюк Роман – 7-Б – І місце – Виклюк Н.В.

Данилюк Андрій – 7-Б – ІІ місце – Виклюк Н.В.

Кіндзерський Михайло – 7-Б – ІІ місце – Виклюк Н.В.

Кравчук Дарія – 7-Б – ІІІ місце – Виклюк Н.В.

Бондаренко Надія – 7-Б – ІІІ місце – Виклюк Н.В.

Сливка Ярина – 8-Б – І місце – Виклюк Н.В.

Аннич Іван – 8-Б – І місце – Виклюк Н.В.

Рамакаєва Єлизавета – 8-Б – ІІ місце – Виклюк Н.В.

Шегда Максим – 8-А – ІІ місце – Хавруняк Л.М.

Відман Валерія – 8-Б – ІІ місце – Виклюк Н.В.

Дворжак Денис – 8-Б – ІІІ місце – Виклюк Н.В.

Данилюк Анна – 9-Б – І місце – Козловська О.О.

Жовтяк Тарас – 9-Б – І місце – Козловська О.О.

Скутар Ксенія – 9-Б – І місце – Козловська О.О.

Мунтян Ксенія – 9-Б – ІІ місце – Козловська О.О.

Сіманюк Олександра – 9-Б – ІІ місце – Козловська О.О.

Рожок Богдан – 9-Б – ІІ місце – Козловська О.О.

Урсу Артем – 9-Б – ІІ місце – Козловська О.О.

Сачко Петро – 9-Б – ІІІ місце – Козловська О.О.

Співак Димитрій – 10-Б – І місце – Онуфрійчук Т.В.

Морарян Амалія – 10-Б – ІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Жулінський Євгеній – 10-Б – ІІ місце –Онуфрійчук Т.В.

Сметанюк Юлія – 10-Б – ІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Гушевата Поліна – 10-Б – ІІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Меленко Каріна – 10-Б – ІІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Єршов Михайло – 10-Б – ІІІ місце – Онуфрійчук Т.В.

Ковбасюк Євген – 11-Б – І місце – Кінащук Н.Л.

Лещук Андрій – 11-Б – І місце – Кінащук Н.Л.

Мироник Тарас – 11-Б – ІІ місце – Кінащук Н.Л.

Козьма Роман – 11-Б – ІІ місце – Кінащук Н.Л.

Лупашко Дмитро – 11-Б – ІІ місце – Кінащук Н.Л.

Паушак Андрій – 11-Б – ІІ місце – Кінащук Н.Л.

Іваненко Анастасія – 11-Б – ІІІ місце – Кінащук Н.Л.




161 перегляд
bottom of page