top of page
  • Фото автораЧернівецький ліцей №1 ⠀

Подяка всім, хто сприяє перемозі наших олімпіадників!


Завершення олімпіадного сезону виявилось «зоряним» для Буковини.

Команда Буковини у складі 4 учнів Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів взяла участь у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та 6-ти ліцеїстів у IV етапі Всеукраїнській олімпіаді з математики та здобули перемоги: з фізики - Урсу Артем (диплом ІІІ ступеня) та з математики - Ковбасюк Євгеній (диплом ІІ ступеня), Лещук Андрій (диплом ІІІ ступеня) та Морарян Амалія (диплом ІІІ ступеня).

Ми вдячні всім тим, хто впродовж останніх років, долаючи труднощі пандемії, крізь жахіття війни плекав віру в дітей, в освіту і був союзником в підтримці наших учнів-учасників олімпіадного руху.

Щира вдячність батькам учнів, які роблять все, щоб діти були успішними - найголовніша запорука успіху і величезний кредит довіри ліцею!

Подяка батькам Урсу Артема, переможця IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, Урсу Олександру Володимировичу та Урсу Олені Іванівні; дякуємо батькам переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики: Ковбасюка Євгенія – Ковбасюку Леоніду Івановичу та Сливі Ользі Вадимівні, батькам Лещука Андрія – Лещуку Віталію Володимировичу та Лещук Альоні Вікторівні, батькам Морарян Амалії – Мораряну Віталію Трояновичу та Морарян Дарії Вікторівні!

Найщиріша подяка у підготовці наших переможців вчителям Чернівецького ліцею № 1:

Пшенічці Паулю Францовичу, вчителю фізики ліцею; вчителям математики ліцею Онуфрійчук Тетяні Вікторівні та Кінащук Наталії Леонідівні.

Вчительська місія підкріплена невід’ємною складовою у підготовці до олімпіад - це професіоналізм, мотивація та небайдужість тренерів і тьюторів, науковців, які дбають про прозорість та доброчесність проведення олімпіад: Олена Карлова, професор кафедри математичного аналізу ЧНУ ім. Федьковича, доктор фізико-математичних наук, керівник об’єднання «Математична Майстерня», викладачі кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича, багаторічний тьютор ліцейських команд, призер математичних олімпіад різних рівнів Едвард Туркевич, Олександр Толесников, випускник ліцею, призер Всеукраїнських олімпіад з математики, керівник авторського математичного гуртка «БЛІШ»!

Дякуємо щиро!

Перемоги нашій Україні!

Слава і вдячність ЗСУ!

110 переглядів
bottom of page