top of page
  • Фото автораЧернівецький ліцей №1 ⠀

Профорієнтація – це важливо!

24 жовтня 2023 року учні 11-А класу нашого ліцею побували в Інституті фізико-технічних і комп’ютерних наук ЧНУ.

За ініціативи класного керівника О.М.Нікітіної була здійснена екскурсія двома факультетами: фізичним та комп’ютерних наук. Ліцеїсти були надзвичайно зацікавлені перспективами, які відкриваються молодій людині після здобуття освіти на кафедрі інженерії чи програмного забезпечення.

Працівники Інституту розповідали про те, що готують фахівців із IT за трьома спеціальностями: інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки та комп’ютерна інженерія. Протягом останніх двох років ввели такі курси, як: технології програмування мовою Python, програмування мобільних додатків (Android) і т. д. Читають курси під web-програмування PHP, JavaScript, Angular. Вивчають такі мови програмування: С/C++, C#, Java, JavaScript, Python, PHP. Також студенти вивчають бази даних, комп’ютерну графіку, програмування мультимедіа, штучний інтелект, конструювання ПЗ, архітектуру та проектування ПЗ, аналіз вимог до ПЗ, мережі, основи криптографії та захисту інформації, тобто ті дисципліни, які пов’язані з програмуванням та розвитком логіки.

Учням надзвичайно сподобався захід, адже інформація про сучасні професії, які можна здобути в нашому місті, для випускників зараз дуже актуальна.

44 перегляди

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page