Заходи з військово-патріотичного виховання

З метою здійснення заходів військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та виконання вимог освітньої навчальної програми з предмета «Захист України»  учні 11-х класів ліцею взяли участь у навчальних стрільбах.
Косило О., Лупашко Д , Остапова Є. відзначені призами як учні які найкраще справились із завданнями.

Семінар в Головному управлінні статистики

Як зробити процес навчання більш діяльнісним? Вивчаючи розділ географії "Третинний сектор економіки" та тему "Сталий розвиток" з фінансової грамотності, нам було важливо ознайомитись з роботою установи, що забезпечує збір, обробку та оприлюднення важливої інформації.

Збірна ліцею з баскетболу вийшла до чверть фіналу

Географічні "мандри" допитливих ліцеїстів ))

9 та 12 квітня 2024 року на уроках географії під час вивчення розділу "Населення України та світу" працівники Головного управління статистики у Чернівецькій області спільно з учителькою географії та фінансової грамотності Галиною КРАМСКОЮ провели онлайн-семінари з ліцеїстами восьмих класів на тему «Особливості збору інформації з питань демографічної статистики».

Переможці обласної Гімназіади зі спортивного орієнтування

Вітаємо команду Чернівецького ліцею №1, яка виборола 1 місце в обласній Гімназіаді зі спортивного орієнтування.

Переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Щиро вітаємо з перемогою призера ІV етапу олімпіади учня 10 класу ліцею Темофійчука Данила (диплом ІІІ ступеня) та його тренера Стратійчука Олега Анатолійовича, викладача фізики та астрономії коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Оголошення для батьків вступників

Шановні учні 4-х, 6-10 класів та їх батьки!

Чернівецький ліцей № 1 оголошує конкурсний набір учнів на 2024/2025 н.р.

• у 5-ті класи;

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

ВІТАЄМО!!!

Переможців ІІІ етапу Всеукраїнської

олімпіади з географії

Шегда Максим – 8-А – ІІ місце

Сметанюк Юлія – 10-Б – ІІІ місце

Вчитель: Крамская Галина Іванівна

Вітання переможцям ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 🔥 2024

Щиро вітаємо наших призерів IV етапу Всеукраїнської Олімпіади з фізики. І як би не применшували окремі «розумники» роль фізики в освіті, неможливо знизити її роль в житті. А ми залишаємось вірними цій неперевершений науці та її законам.

То ж вітаємо ліцеїстів - членів команди Буковини на Всеукраїнський олімпіаді з фізики 🌈

Переможці ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2024

Найкращий виступ команди Чернівецької області за всі роки!

Завершився IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики - вона тривала з 18 по 22 березня у квітучому та гостинному Ужгороді. Чотири призових місця вибороли наші учні.  Вперше другий диплом має учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 - Лещук Андрій, що з огляду на велику конкуренцію в цій паралелі, дуже складно зробити. Ба більше - йому вдалося потрапити у "велику дванадцятку" - тобто у 12 найкращих учнів України, які братимуть участь у відборах на цьогорічну Міжнароду олімпіаду з математики.